Projekt Šance / Koruna pomáhá

Na spolupráci se společností MB design Martina Brixiho lze těžko najít nějaké chyby.

Takovéto vyjádření by bylo pochopitelné, kdybychom měli málo zkušeností s tvůrci například webových stránek, protože jinak je takovéto vyjádření přinejmenším zvláštní.

Věřte ale, že za 16 let práce pro Projekt Šance mám s čím srovnávat.

Martin je nejen komunikativní a snaží se klientům ve všem vycházet vstříc, ale dokáže se obklopit spolupracovníky, kteří mají nadání, práci zvládnounejen po kreativní stránce, ale než práci odevzdají,„dotahují“ s Martinem vizuální detaily a jejich výsledky jsou excelentní.

Díky Martinovu přístupu nemá MB design nouzio práci,a přesto je evidentní, že se každé zakázce dokáží věnovat individuálně a nesekají je „jako Baťa cvičky“,s čímž jsem se u jiných společností setkal.

Až potud by se jednalo prostě o profesionála a profesionální společnost, ale to by Martinovi nestačilo. Svým způsobem je Projekt Šance náročný klient, který je schopen některé práce využít jen pro inspiraci,a sami pak přijdeme s nestandardním řešením. I takovouto výzvu Martin Brixi přijme a je naprosto vstřícný, a to až do dotažení projektu do konce.

Když bychom měli Martinův přístup hodnotit jako ve škole, nezbývá než napsat 1–. I když nevíme, za co dáváme to minus, jistě ještě bude nějaká možnost, jak se polepšit, i když v tuto chvíli u MB design nevíme přesně kde.

Pavel Kozler, Projekt Šance / Koruna pomáhá

Lemax s.r.o. / RATATA Reality s.r.o.

Se studiem MB Design spolupracuji již delší dobu a jsem opravdu spokojený. Zpracovali pro naší společnost několik webů, spoustu grafických materiálů a vždy vyšli vstříc, když jsme u nás ve firmě něco potřebovali. Vše jde rychle a je znát zodpovědnost a profesionální přístup k práci.

Petr Králík, Lemax, Ratata reality

Šenkovna

Spolupráce s MB design byla vedena rychle, přesně a důsledně. Oceňuji také osobní přístup, flexibilitu a velkou dávku potřebné kreativity. Mohu doporučit.

Miroslav Růžička, Šenkovna

gps centrum s.r.o.

Vysoce profesionální úroveň zpracování zakázek, vždy s rychlou odezvou. Případné změny, úpravy a dodělávky, jsou často plněny rychleji, než jsou vymýšleny a doplňovány (námi, jako zadavatelem). Za zmínku stojí i vstřícný osobní přístup, příjemné vystupování a korektnost ve smyslu plnění zakázky dle specifikací.

Mgr. Luboš Maule, gpscentrum s.r.o.

Restaurace Sherwood

S panem Brixim spolupracuji něco přes dva roky. Spolupráce s ním je rychlá a  jasná, reaguje okamžitě a profesionálně. Co se mi líbí je, že mi vychází vstříc k mým připomínkám a navrhuje optimální řešení.

Marie Mráčková, restaurace Sherwood

Tandoor originální Indická restaurace

Děkujeme Vám za Vaše služby ,které nám poskytujete již více než rok. Jsme velice spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Younus Mohammad, restaurace Tandoor

Červená Sedma

Spolupráce s touto firmou je na nejvyšší úrovni. Nechal jsem si zhotovit už více zakázek a vždy jsem byl spokojen jak s komunikací tak s celkoýym výsledkem. Všem, kdo by měli zájem o spolupráci s touto firmou ji jen vřele doporučuji.

Vítězslav Náhlík, restaurace Červená Sedma

Tech4You.cz

Výborná spolupráce, kvalitní a rychlá dodávka potřebných podkladů. Doporučuji.

Juraj Martini, Tech4You.cz