Při tvorbě www prezentací se snažíme o graficky unikátní, přehledné a přitom uživatelsky přívětivé grafické vyřešení webu.

Na přání našich klientů jsme rovněž schopni převzít Váš stávající web, implementovat do něj administrační systém JOOMLA, na kterém v současné době weby stavíme a v případě potřeby tento web zprovoznit na našem webhostingu.

Jak fungujeme

 1. Osobní schůzka s klientem -na této schůzce si s klientem vyjasníme jeho očekávání od toho, co má prezentace umět a jak má vypadat.

 2. Cenová nabídka - po osobní schůzce klientovi zasíláme cenovou nabídku, kterou s ním konzultujeme a popř. vysvětlujeme.

 3. Grafický návrh - tvorbu samotné www prezentace začínáme jejím grafickým návrhem, který průběžně s klientem ladíme.

 4. Vlastní tvorba www prezentace - po odsouhlasení grafického návrhu klientem začíná vlastní tvorba webu.

 5. Testování - po ukončení programátorských prací je web vypuštěn to tzv. „testovacího prostředí“, ke kterému má přístup pouze klient a kde si ho může v klidu prohlédnout, v této fázi probíhá rovněž ladění nové www prezentace.

 6. Vypuštění webu do ostrého provozu - jakmile je www prezentace v testovacím prostředí schválena klientem, dochází k jejímu napojení na klientovu doménu.

Co nabízíme

 

 1. Originální design.

  Námi vytvořené www prezentace se vždy snaží o to být za každou cenu přehledné, uživatelsky přívětivé a přitom originální.

 2. Osobní přístup ka každému klientovi.

  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a přitom klademe důraz na osobní kontakt s ním. Nemáme problém k vám přijet a vše na místě probrat.

 3. Technickou podporu.

  Dodáním webu pro nás péče zákazníka nekončí. Po dokončení projektu klientovi poskytujeme plnou technickou podporu.